Recent posts

remarkable, rather usefulcertainty pieluchomajtkithat would

Oferujemy wyłącznie te produkty, które spełniają nasze wysokie standardy jakości. Wyroby te zapobiegają przeciekaniu oraz chronią przed nietrzymaniem kału. W produkcie zastosowano przylepcorzepy, które można wielokrotnie odpinać i zapinać, kontrolując tym samym zawartość pieluchomajtek. Realizuje zlecenie NFZ chciałabym się dowiedzieć czy Państwo wysyłajcie zamówione produkty i na jakiej zasadzie? Zapewniamy dostawę wyrobów chłonnych do klientów na terenie całego kraju, dzięki czemu można odebrać je łatwo i wygodnie. Manage consent. Pieluchomajtki dla osób leżących charakteryzują się bardzo wysokim współczynnikiem chłonności, który dzieli się na średni, ciężki lub bardzo ciężki. Dostępność: Wysyłka w 72h. Przejdź do głównej treści Strona główna Zdrowie i higiena Nietrzymanie moczu Pieluchy dla dorosłych Pieluchomajtki dla dorosłych na rzepy Super Seni. Czy muszę realizować od razu całe zlecenie NFZ? Uzyskaj proformę ×. Wybierz opcje. E-mail: info ortomedico. Pytania od klientów na temat realizacji zamówień NFZ na temat produktów chonnych.

Czytaj dalej. Jakie produkty wybrać na nietrzymanie moczu na noc? Gdzie wpisać numer zlecania? Jakie są możliwości? W zależności od rodzaju worka należy do przekręcić lub odpiąć aby usunąć zawartość ze środka. Należy jednak każdy przypadek skonsultować indywidualnie z lekarzem. Przeznaczone do inkontynencji moczowej i kałowej.

Informacje o zakupach

Przylepcorzepy umożliwiają wygodne zakładanie pieluchy i mogą być wielokrotnie odpinane i zapinane. Gdzie wpisać numer zlecania? Chłonność 6 kropli. Opinie Na razie nie ma opinii o produkcie. Podmiot prowadzący reklamę: Relax-Med Sp. Nie, zlecenie może zostać zrealizowane częściowo np jeśli masz zlecenie na 12 miesięcy zakup możesz dokonać na dowolną liczbę miesięcy jednak max 6. To jest wyrób medyczny. Dodaj do porównania Dodaj do obserwowanych. Czy jesteś pewien, że chcesz zgłosić ten komentarz? Moja mama ma zaświadczenie wydane z urzędu do spraw kombatantów i osób represjonowanych.

Pieluchomajtki Super Seni, dla osób z ciężką inkontynencją

  • Produkt możliwy do refundacji.
  • Chodzi mi o dofinansowanie PFRON pieluch dla osoby dorosłej z orzeczoną niepełnosprawnością, czy trzeba mieć zlecenie wystawione przez lekarza aby otrzymać zwrot czy certainty pieluchomajtki faktura?
  • Produkt znaleźć można tutaj : Zatyczka 1-częściowa Conseal Alterna.

Chłonne pieluchomajtki dbają o codzienny komfort osób doświadczających nietrzymania moczu i kału. W sklepie Ortomedico oferujemy pieluchomajtki przeznaczone dla dorosłych i dla dzieci, w wielu wariantach i rozmiarach do wyboru. Realizujemy również zlecenia NFZ na wyroby chłonne online! Sklep internetowy Ortomedico oferuje pełną gamę pieluchomajtek przeznaczonych dla osób dorosłych oraz dla dzieci. Szeroki wybór rozmiarów umożliwia łatwe dobranie wyrobów do potrzeb użytkownika. Sprzedajemy pieluchomajtki przeznaczone na inkontynencję w różnych stopniach — średnim i ciężkim. Mogą być one używane zarówno przez osoby leżące, w tym niepełnosprawne, obłożnie chore, seniorów, jak i osoby mobilne, które poruszają się samodzielnie. Pieluchomajtki są rodzajem wyrobów chłonnych, który wyróżnia się budową analogiczną do pieluch. Zbudowane są z wkładu chłonnego pochłaniającego wilgoć oraz z rzepów, które umieszczone są w górnej części wyrobu i pozwalają na ich zapięcie z jego przodu. Taka budowa powoduje, że zakładanie i zmiana pieluchomajtek następuje łatwo i szybko. Oferowane przez nas pieluchomajtki zapewniają wysoki komfort użytkowania zarówno dla osób doświadczających inkontynencji, jak i dla ich opiekunów. Wyroby chłonne jak pieluchomajtki pozwalają na uzyskanie odpowiedniej szczelności dzięki wkładom chłonnym oraz elastycznym obrzeżom, które przeciwdziałają pojawianiu się wycieków. Rzepy, które stosowane są podczas zakładania pieluchomajtek, mogą być precyzyjnie dopasowane i można zmieniać ich pozycję, gdy będzie taka potrzeba. Wyroby te są również uzupełniane o praktyczne rozwiązania, między innymi o indykatory wilgoci, które pokazują, kiedy konieczne jest dokonanie zmiany pieluchomajtek na nowe. Pieluchomajtki, które oferujemy, wykonane są z przyjaznych dla skóry materiałów poddawanych badaniom dermatologicznym, co przekłada się na ich bezpieczeństwo.

Super Seni to zapinane na rzepy pieluchomajtki dla dorosłych osób szukających wyrobu o średniej i wysokiej absorpcji wilgoci. Certainty pieluchomajtki do inkontynencji moczowej i kałowej. Dostępne w sześciu rozmiarach i czterech poziomach chłonności. Łatwe do założenia, oddychające, zapobiegające przeciekaniu, certainty pieluchomajtki. Wybierane przez osoby aktywne oraz te o ograniczonej mobilności. Znajdziesz tu także pieluchomajtki dla dorosłych Seni Optima z regulowanym pasem biodrowym.

Certainty pieluchomajtki. Super Seni, pieluchomajtki – 30 szt.

Od 67,80 zł. Pieluchomajtki dla dorosłych na rzepy przeznaczone są zarówno dla kobiet jak i mężczyzn o średniej inkontynencji moczowej lub kałowej. Dostępne: 8 sztuk. Dostępne: 9 sztuk. Dostępne: 7 sztuk. Dostępne: 11 sztuk, certainty pieluchomajtki. Masz pytania lub chcesz zamówić przez telefon? Jesteśmy dostępni pod numerem 22 25 Już od zł przy wyborze dostawy do paczkomatu. Jeżeli zrobisz zakupy powyżej zł — promocja certainty pieluchomajtki również dostawę kurierem. Zadbamy o to, certainty pieluchomajtki, żebyś przesyłkę otrzymał najszybciej jak to możliwe. Zamów do godziny 13, a wyślemy jeszcze tego samego dnia. Oferujemy wyłącznie te produkty, które spełniają nasze wysokie standardy jakości.

Podaj dane kontaktowe, a my damy Ci znać kiedy towar będzie dostępny

Od: Pieluchomajtki Super Seni to klasyczny wyrób chłonny, przeznaczony dla osób dorosłych — przede wszystkim leżących lub potrzebujących pomocy opiekuna. Odpowiedni w przypadku średniego nietrzymania moczu.

Przy dobrym dopasowaniu jest mała możliwość przeciekania czy dyskomfortu. Jeżeli zrobisz zakupy powyżej zł — promocja obejmuje również certainty pieluchomajtki kurierem. Wybierz opcje.

Author: Tezil

2 thoughts on “Certainty pieluchomajtki

Add Comment

Your e-mail will not be published. Required fields are marked *