Recent posts

have thought andlubię pieluchysimply matchless

Napisano Listopad 5, Przez Cycu ponowna reaktywacja 2 Rozpoczęty 14 godzin temu. Napisano Kwiecień 1, Zaloguj się. Czyli streszczając: brudy wyjdą Teraz wszyscy rodzice nastolatków kończących 16 lat w grudniu sprawdzą pudła od puzzli w szafach :p czyjes życie się odmieni,chyba że były jakieś zmyłki w tekście. Drugie wyznanie w kolejności na głównej bruh. Gdy nikogo nie ma w domu, zdejmuję z siebie ubranie i ubieram pieluchę. Napisano Sierpień 23, Karolina Franieczek Życie Me. Wpisz się do naszej społeczności

najlepsze pieluchy przy pieluszkowym zapqlrniu

pampers maxi najtaniej

E-mail Wymagane Nazwa Wymagane Witryna internetowa. Ja właśnie kocham pieluszki ale nie chcę żeby ktoś się o tym dowiedział. To prawda. Szkoła i Edukacja Mój mąż to bardzo Nie chcesz żeby ktoś sie o tym dowiedział to po co tu piszesz?! Mokre wypadki Shigarakiego przez Drakxx 1. Napisano Styczeń 8,

Dla Dorosłych (110878)

Napisano Wrzesień 28, Napisano Kwiecień 6, Hej, to jest historia o tym jak poznałem siebie, i jak zainteresowałem się noszeniem pieluch. Mam za słabą wyobraźnię ostatnio : Frazy genialne. Mój mail dzidziadziecko gmail. Przeskocz do treści. Luzuje rzepy bazienka no nie wiem, ja się nie masturbuję przez majtki To,że tego nie robisz, nie oznacza, iż nie możesz się zastanowić przed zadaniem pytania. Kultowa historia mojego autorstwa, która zniknęła z internetu dobrych parę lat temu - powraca! Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony. AB-Adult Baby czyli zachowywanie się jak małe dzieci. Regionalne Jak się masturbujesz mając zalozonego pampersa?

Pieluchy Opowieści - Wattpad

  • Regionalne
  • Lubię Wczytywanie….
  • Napisano Kwiecień 1,
  • Jakby jeszcze mieli dzieci
  • Mam 18 lat i w tym roku zaczełam studia medyczne.

Przez Gość mama po 30, Maj 3, w Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci. Gdy powiedziałem mamie że chce chodzić w pampersie to na drugi dzień pojechaliśmy do sklepu i kupiliśmy 2 paczki pampersów a mama zobaczyła że jest przecena na akcesoria dla bobasów to powiedziała że bedzie mnie traktować jak dziecko i tak sie stało bo kupiła smoczek pieluszki tetrowe butelkę dla niemowlaka rajstopy śliniaczek czopki ceratkę majtki mam 15 lat kocham życie w pampersie. Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony. Zarejestruj nowe konto, to proste! Posiadasz własne konto? Użyj go! Przez quintero , 3 godziny temu w Życie uczuciowe. Przez RoseliePeeDomi , 11 godzin temu w Życie erotyczne. Przez Namaste , 14 godzin temu w Życie uczuciowe. Przez Cycu ponowna reaktywacja 2 , 14 godzin temu w Życie uczuciowe. Przez Cycu ponowna reaktywacja 2 Rozpoczęty 14 godzin temu. Przez quintero Rozpoczęty 3 godziny temu. Przez RoseliePeeDomi Rozpoczęty 11 godzin temu. Przez wampiry wszędzie Rozpoczęty 17 godzin temu. Przez Namaste Rozpoczęty 14 godzin temu. Poprzednia 1 2 3 Dalej Strona 2 z 3. Polecane posty. Gość oryginalna nie jest. Napisano Maj 6,

To pytanie zadaje sobie od bardzo długiego czasu, może wygoda ich noszenia albo to, że mam ciągle pod ręką mobilną toaletę sprawia, że chce je nosić, może to być odpowiedź prosta, aczkolwiek nie satysfakcjonującą, myślę, że noszenie pieluch jest elementem, dzięki któremu potrafimy powrócić myślami do beztroskiego dzieciństwa. Niestety potem przychodzi dorosłość i obowiązki, od których chcemy uciec, choć na chwilę, ale wracając noszenie pieluch, może też mieć podłoże psychologiczne, lubię pieluchy, jako że kojarzą one nam się z bezradnością, słodką niezdarnością oraz ciągłą opieką. Opieką której zaznaliśmy będąc słodkimi maluszkami której brakuje nam w codziennym dorosłym życiu, nikt już się nie martwi o to czy zakładamy czapkę zimą, czy ciepło się ubieramy oraz czy umyliśmy zęby przed snem są to proste czynności aczkolwiek przypominanie o nich czasem nas irytowała, denerwowała ale teraz myśląc o tych dniach brakuje ich dlatego też staramy się szukać alternatywnej drogi powrotu do tego świata zabawy i beztroski czym jest ABDL. Podsumowując te krótką myśl, a może artykuł każdy jest indywidualny i każdy nosi pieluchy z innych przyczyn, ale jedno co lubię pieluchy w nich łączy to lubię pieluchy pamięcią do lat beztroskiego dzieciństwa, lubię pieluchy. Oryginał Grafiki. Lubię pieluchy witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

pampers hurt order

lupilu lidl pieluchy

pamper ang

Lubię pieluchy. Ochrona dla ubrań, czyli pielucha?

A dlaczego by nie? Skoro udowodnione jest, że właściwe pranie usuwa wszelkie niebezpieczne bakterie i drobnoustroje, to w czym problem? Wiem, co sobie myślisz. Gdy byłam w ciąży z pierwszym lubię pieluchy, wszystkie kupowane rzeczy musiały być nowe, sterylnie czyste i zdezynfekowane. Miałam wyjątkowego fioła na tym punkcie, a wyprawka kosztowała nas naprawdę dużo, lubię pieluchy. Między… Czytaj dalej Używane pieluchy wielorazowe. Kolejne stopnie wtajemniczenia zdobywamy raczej stopniowo. W przypadku jednorazówek jest to nieco prostsze - zawsze i wszędzie mamy gotową pieluchę, z której korzystamy bez większego zastanawiania się i planowania. Co innego z wielorazowymi, których na początku najczęściej używamy w naszym zaciszu domowym, zaczynając od jednej — dwóch dziennie, lubię pieluchy, sukcesywnie zwiększając ich liczbę, w miarę nabierania w tym wprawy, aż całkowicie wyprą jednorazówki z obiegu - przynajmniej w ciągu dnia i w domu. Będąc jeszcze w ciąży lubię pieluchy przygotowując się do macierzyństwa cieszyłam się, że lubię pieluchy w czasach, kiedy zwykłe pieluchy tetrowe zostały zastąpione przez pieluszki jednorazowe i nie muszę tracić czasu na codzienne pranie starych i wielokrotnie używanych pieluch, jak to robiły nasze mamy czy babcie. Jakim zaskoczeniem było dla mnie, gdy po porodzie to właśnie pieluchy… Czytaj dalej Jak zmieniłam zdanie o pieluchach wielorazowych. Naszą historię zna już wiele osób.

Biznes i Finanse (37643)

Stwórz nowe Dzieło Moje dzieła Writing contests. Zaloguj się Załóż konto. Uściśl przez tag:. Jestem Patrycja ale mówią na mnie Pati.

Ale szaman? Whiteknight Wrath1 W wersji optymistycznej, bo lubię pieluchy moczu niejako fizjologicznie pojawia się w okolicach menopauzy lub później.

seni pieluchy dla dorosłych

pieluchy dla dorosłych opinie

Author: Vudohn

3 thoughts on “Lubię pieluchy

Add Comment

Your e-mail will not be published. Required fields are marked *