Recent posts

thinkpieluchomajtki hurtowniaapologise, but

Super Seni Quatro, klasyczne oddychające pieluchomajtki o najwyższej chłonności, to dobre i sprawdzone zabezpieczenie przeznaczone dla osób z najcięższym nietrzymaniem moczu. Zarejestruj się Zaloguj się. Cena: 23,90 zł netto: 22,13 zł. Ocena: 0. Pieluchomajtki Super Seni Plus 30 szt dedykowane dla osób cierpiących z powodu ciężkiej i bardzo ciężkiej inkontynencji. Cena netto: 27,69 zł. Pieluchomajtki przeznaczone są dla osób zmagających się na co dzień z problemem nietrzymania moczu. Wkład gwarantuje natychmiastowe pochłanianie moczu, pozwala pozbyć się nieprzyjemnego zapachu. Producent: Seni. Funkcjonalne Te pliki umożliwiają Ci korzystanie z pozostałych funkcji strony internetowej innych niż niezbędne do jej działania. Wzierniki Spódniczki ginekologiczne Akcesoria do badań.

Dezynfekcja skóry Dezynfekcja narzędzi medycznych Dezynfekcja rąk Dezynfekcja powierzchni. Kod producenta: Twój adres e-mail:. Dodatkowo dzięki anatomicznemu kształtowi pieluchomajtki dopasowują się do ciała użytkowania zmniejszając tym samym ryzyko otarć mechanicznych. Prześcieradło jednorazowe podfoliowane zielone x cm, 1 szt.

Podaj dane kontaktowe, a my damy Ci znać kiedy towar będzie dostępny

Stań z brzegu łóżka i zegnij w kolanie jedną z nóg chorego. Usuń produkty Porównaj produkty. Pokaż 12 24 48 na stronie. Niezbędne do działania strony. Celem zbierania tych plików jest dokonywanie analiz, które przyczynią się do rozwoju oprogramowania. Przyczep je lekko skośnie do góry. Otoskopy Wzierniki uszne Szpatułki laryngologiczne Akcesoria i zestawy laryngologiczne. Podkłady higieniczne Bella Mamma 10 szt stworzone zostały z myślą o kobietach, które znajdują się w okresie połogu. Marketing Dzięki tym plikom możemy prowadzić działania marketingowe. Niezbędne do działania strony. Są w pełni oddychające i utrzymują wilgotność skóry na. Stosowane mogą być również jako wkładka do pieluchomajtek. Zaakceptuj tylko niezbędne Dostosuj zgody Zaakceptuj wszystkie. Zestawy zabiegowe sterylne Maski Maski.

Pieluchomajtki dla dorosłych iD Slip - Hurtownia medyczna MAGMAR

  • Wprowadź swój adres e-mail, na który wyślemy Ci jednorazowe powiadomieniegdy ten towar będzie ponownie w sprzedaży.
  • Więcej na ten temat przeczytasz w Polityce plików cookies Shoper.
  • Majtki chłonne Seni Active Classic 30 szt to pieluchomajtki hurtownia rozwiązanie dla wszystkich osób z lekkim i umiarkowanym stopniem inkontynencji, które nie chcą rezygnować z aktywności fizycznej.

Super Seni to klasyczne, oddychające pieluchomajtki zapinane na rzepy przeznaczone dla osób aktywnych jak i dla tych o ograniczonej mobilności. Zwiększone poczucie suchości - specjalna włóknina rozprowadzająca EDS Extra Dry System znajdująca się we wkładzie chłonnym umożliwia szybsze i dokładniejsze rozprowadzanie wilgoci wewnątrz wkładu, zapewniając tym samym komfortowe poczucie suchości. Zapobieganie przeciekaniu — osłonki boczne wykonane ze specjalnej hydrofobowej włókniny zapobiegają przeciekaniu wilgoci na zewnątrz pieluchy. Po założeniu pieluchomajtek osłonki idealnie dopasowują się do ciała. Zapobieganie powstawaniu odparzeń i podrażnień — specjalna struktura warstwy zewnętrznej pieluchomajtek umożliwia przepływ powietrza, przy jednoczesnym nieprzepuszczaniu cieczy, dzięki czemu skóra może swobodnie oddychać. Oddychalność wyrobu sprawia, że powstaje mniej odparzeń i podrażnień, zmniejsza się również ryzyko powstania odleżyn. Specjalna oddychająca włóknina została również zastosowana w skrzydłach bocznych pieluchomajtek, zapewniając w ten sposób swobodną cyrkulację powietrza w części biodrowej wyrobu. Informacja o konieczności zmiany pieluchy - indykator wilgotności w formie nadruku lub kolorowych pasków informuje o napełnieniu pieluchy. Indykator zmienia się w kontakcie z wilgocią — nadruk rozmywa się, a w przypadku pasków zmienia się ich kolor na niebiesko-zielony. Redukcja nieprzyjemnego zapachu - superabsorbent użyty w pieluchomajtkach, obok silnych właściwości chłonnych, ma również właściwości antybakteryjne, dzięki czemu redukuje rozwój bakterii odpowiadających za powstawanie przykrego zapachu. Używając miary krawieckiej, zmierz obwód w biodrach i w talii. Następnie odnieś te wartości do rozmiarów pieluchomajtek Seni ujętych w tabeli poniżej. Jeśli oba wymiary: obwód w talii i bioder mieszczą się w jednym z podanych w tabeli przedziałów - ten rozmiar wybierz. Jeśli wymiary talii i bioder znajdują się w dwóch różnych przedziałach, wybierz rozmiar na podstawie wymiaru większego. Cena netto: 33,80 zł. Cena netto: 22,13 zł. Cena netto: 24,95 zł. Klasyczne, oddychające pieluchomajtki dla dorosłych zapinane na rzepy. Przeznaczone zarówno dla osób aktywnych, jak i dla tych o ograniczonej mobilności ze średnim nietrzymaniem moczu. Zapewniają wysokie poczucie suchości.

Pieluchomajtki — dyskrecja i komfort! Pieluchomajtki przeznaczone są dla osób zmagających pieluchomajtki hurtownia na co dzień z problemem nietrzymania moczu. Jest to przypadłość, która może w znacznym stopniu wpłynąć na komfort codziennego życia. Pieluchomajtki często stosowane są również u osób po operacjach oraz u ludzi starszych, pieluchomajtki hurtownia. Osoby z poważnymi zaburzeniami nietrzymania moczu poleca się stosowanie pieluchomajtek ze względu zastosowanie w nich grubszego materiału, który pieluchomajtki hurtownia lepszą chłonność. Wysokiej jakości pieluchomajtki zapewniają również odpowiednią przewiewność, która jest niezwykle istotna przy zachowaniu właściwego komfortu podczas codziennych aktywności. Szeroki wybór pieluchomajtek! Przy zakupie pieluchomajtek bardzo istotny jest wybór odpowiedniego rozmiaru. Tylko idealnie dobrane uchronią przed przemieszczaniem się pieluchomajtek podczas aktywności. Dlatego warto przed zakupem zmierzyć obwód bioder, aby dokładnie dopasować rozmiar pieluchomajtek do swojego ciała.

Pieluchomajtki hurtownia. Seni Super Seni Pieluchomajtki Rozmiar L 10 szt.

Specjalna linia pieluchomajtek z wkładem szybko wchłaniającym mocz. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Rekomendowany, pieluchomajtki hurtownia, gdy masz kłopoty ze sprawnością ruchową i potrzebujesz pieluchomajtki hurtownia opiekuna. Pieluchomajtki zostały zaprojektowane, by móc wymieniać je w pozycji leżącej. Dzięki rzepom, w prosty sposób można uniwersalnie dopasować produkt do kształtu ciała. Wkład gwarantuje natychmiastowe pochłanianie moczu, pozwala pozbyć się nieprzyjemnego zapachu. Zewnętrzna warstwa produktu błyskawicznie ściąga płyn od naskórka do złożonego z wielu warstw rdzenia chłonnego, który posiada SAP, czyli super chłonne polimery. Pieluchomajtki hurtownia chłonny polimer opracowany o innowacyjne rozwiązania — zwiększa do najwyższego pułapu poziom chłonięcia, eliminuje zapachy. Delikatna warstwa — wyprodukowana z bawełny — gwarantuje pełną wygodę oraz dyskrecję. Wbudowane mankiety, wyprodukowane z materiału odpornego na działanie wody, zabezpieczają przed przeciekiem, gwarantują dyskrecję i ochronę. Produkty iD są przebadane pod kątem dermatologicznym. Testy wykazały, pieluchomajtki hurtownia, że nie wywołują podrażnień skóry. Produkty ID są wyposażone w podwójne wskaźniki poziomu wilgotności.

Dodatkowe informacje

Histoacryl® to płynny klej tkankowy z polimeru. Produkt dostępny w dwóch kolorach: prosta kontrola wzrokowa w zakresie stosowania wersji w kolorze niebieskim; wersja bezbarwna przeznaczona specjalnie do stosowania w obrębie twarzy. Ampułka sterylna od zewnątrz i od wewnątrz: idealny klej tkankowy do zespalania nacięć chirurgicznych. Pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze: brak konieczności stosowania środków znieczulających miejscowo ani ponownej wizyty u lekarza w celu usunięcia szwów.

Kod NFZ: P. Opinie o produkcie 0.

Author: Meziramar

3 thoughts on “Pieluchomajtki hurtownia

Add Comment

Your e-mail will not be published. Required fields are marked *