Recent posts

arethristes pieluchyopinion you

Zastanawia mnie jaki to rodzaj pula - czy taki zwarty, gumowaty jak w bambino mio czy cieniutki, rozciągliwy jak np babyetty??? Ozdoby świąteczne. Łóżeczka niemowlęce. Gry podłogowe. Kosmetyki do makijażu. Sprzęt do pływania. Gry podróżne i kieszonkowe. Gry planszowe. Nintendo 3DS i 2DS. Zrównoważony rozwój.

Kartki i koperty. Sprzęt do akwarium. Przybory szkolne. Plecaki szkolne. Okrycia wierzchnie. Ja tez jestem nimi zachwycona. Kosmetyki do makijażu. Zobacz wszystkie.

Cloth Diapers

Koszule, T-shirty i podkoszulki. Koce i narzuty. Buty na obcasie. Ubranka dla chłopców. Xbox — starsze modele. Akcesoria do tresury. Ozdoby świąteczne. Akcesoria do włosów. Koszulki, topy i bluzki. Ktoś jeszcze testował te pieluszki?

czytałyście recenzję AIO Thirsties - Pieluchy Wielorazowe | Facebook

  • Krawaty i muszki.
  • Zabawki na dwór.
  • Obroże i smycze.
  • Dziewczyny chcialam sie podpytac jak rozmiarowo wypadaja te pieluszki?

Zobacz wszystkie. Okrycia wierzchnie. Bluzy i swetry. Żakiety i garnitury. Bluzki, topy i koszulki. Spodnie i legginsy. Stroje kąpielowe. Bielizna i odzież nocna. Ubrania dla kobiet w ciąży. Ubrania sportowe. Przebrania i kostiumy tematyczne. Inne ubrania. Mokasyny, buty żeglarskie, loafersy. Buty za kostkę. Chodaki i mule. Klapki i japonki. Buty na obcasie. Mary Jane i T-bary.

Thristes pieluchy dla thristes pieluchy najlepsza AIO jaką do tej pory miałam bo chyba ze wszystkich pieluszek najlepiej się dopasowuje do pupci mojej córeczki: jest mieciutka i ma delikatne gumki które sie nie odciskaja bardzo chłonna ja wkładam jeszcze do sroka na noc wladke bambusowa albo z mikrofibry i wytrzymuje cała noc pieluszka ma dodatkowe falbanki przy nóżkach wiec nic nie przecieka i najważniejsze ma super polarek przy pupie więc jest sucho po wywinięciu pieluszki na lewą stronę szybko schnie jest zgrabna i nie robi dużej pupy. Dziewczyny chcialam sie podpytac jak rozmiarowo wypadaja te pieluszki? Ja tez jestem nimi zachwycona. Super układają się na Frankowej dupce. Na fotkach wyglądają tak sobie, na żywo bez porównania. Mamy eski, thristes pieluchy, ale mam nadzieję, że posłużą jak najdłużej, thristes pieluchy. Muszę tylko wypróbować suszenie na lewej stronie. A czy używałyście może otulaczy thirsties? Zastanawia mnie jaki thristes pieluchy rodzaj pula - czy taki zwarty, gumowaty jak w bambino mio czy cieniutki, rozciągliwy jak np babyetty???

Thristes pieluchy. Oferta nie istnieje

.

.

Xbox One. PlayStation — starsze modele. Koce i narzuty.

Pieluszki jednorazowe - moja opinia po 3 miesiącach użytkowania

Author: Samuktilar

3 thoughts on “Thristes pieluchy

Add Comment

Your e-mail will not be published. Required fields are marked *